Nadciąga kolejna fala komiksów Adventure Time

15/10/2015 § Dodaj komentarz

AT_Logo-4-Color

Wczoraj przypominałem swoją recenzję z drugiego, zbiorczego tomu Adventure Time, który trafił do sprzedaży w kwietniu. Adventure Time - powieść graficznaW tekście stoi fragment: „nie oglądałem żadnego odcinka słynnej animacji, nie czuję takiej potrzeby. Natomiast lektura komiksów z tego uniwersum daje mi sporo frajdy. Mam nadzieję, że kolejne tomy trafią do rodzimych księgarń już wkrótce”. A dziś na skrzynce mailowej znalazłem wiadomość od Studia JG, czyli polskiego wydawcy komiksu Adventure Time.

Mail zawiera podstawową informację, że wielkimi krokami zbliża się premiera nowego tomu Adventure Time – Powieść graficzna #2: Królewny Pikseli. I to jest bardzo dobra wiadomość. Dla mnie, a także dla wielu innych wielbicieli Finna, Jake’a i pozostałych mieszkańców krainy Ooo. Niestety w przesłanej informacji nie podano konkretnej daty premiery, a jedynie „połowa października”. Więc teoretycznie dziś… Mam nadzieję, że rzeczywiście komiks trafi do sprzedaży „na dniach”. Zresztą obok albumu Studio JG przygotowało jeszcze niespodziankę Adventure Time – Kalendarz na 2016 rok.

Adventure Time kalendarz 2016

Opis komiksu udostępniony przez wydawcę:
Królewna Grudkowego Kosmosu, zrozpaczona faktem, że tak mało gości przyszło na jej urodziny, decyduje się porzucić bycie królewną. Tymczasem komuś innemu bardzo marzy się ten status. Zrządzeniem losu dowiaduje się o tym Magiczny Gość, który wprost uwielbia spełniać wypowiedziane w złym momencie życzenia. I tak KGK wraz z grupą królewien, którym nie udało się wykręcić od przyjęcia, trafiają do środka totalnie pokręconej gry. Czy uda im się przejść wszystkie wyzwania zanim skończy się czas?

Przykładowe plansze:

Pixelprincess2     Pixelprincess3
Danielle Corsetto & Meredith McClaren (scen.), Zack Sterling & Meredith McClaren (rys.), „Adventure Time – Powieść graficzna #2: Królewny Pikseli”, tłum. Jan Godwod, Studio JG, Warszawa 2015.

Reklamy

Tagged: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Nadciąga kolejna fala komiksów Adventure Time at Kopiec Kreta.

meta

%d blogerów lubi to: