Nicolas Presl w Krakowie

21/10/2013 § Dodaj komentarz

conrad festivalDziś w Krakowie ruszyła 5. edycja Conrad Festival. Jednym z gości zaproszonych przez organizatorów, jest urodzony we Francji, artysta Nicolas Presl.
Jego powieści graficzne od tego roku ukazują się w naszym kraju, wydawcą jest oficyna Lokator, która w kwietniu opublikowała Fabrykę (recenzję, którą napisałem, można przeczytać :tu:), na początku bieżącego miesiąca Boską kolonię (rekomendację, którą przygotowałem, można przeczytać :tu:), a na grudzień zapowiada najbardziej znane dzieło Presla Syn swojego ojca.
le fils de l'ours pereOsoby z Krakowa, ale nie tylko, serdecznie zapraszam w najbliższy czwartek, 24 października 2013 r., do Arteteki agendy Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie, mieszczącej się w budynku Małopolskiego Ogrodu Sztuki, gdzie o 18.00 rozpocznie się spotkanie z autorem, które poprowadzi Artur Wabik.

Po spotkaniu będzie obejrzeć wystawę oryginalnych rysunków z książki Syn swojego ojca.
syn swojego ojca
Natomiast w piątek, 24 października 2013 r., Nicolas Presl będzie gościł na 17. Targach Książki w Krakowie, gdzie na stoisku Lokatora (B75) w godzinach 14-15.00 będzie podpisywał swoje książki.

[Spotkanie i wystawa odbędą się w ramach Conrad Festival. Współorganizowane są przez wydawnictwo Lokator, Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Krakowie i Krakowskie Stowarzyszenie Komiksowe.]

presl
{więcej szczegółów można uzyskać klikając :tu: :tu: i :tu: komiksy Presla można kupić :tu: i :tu: poniżej kilka przykładowych plansz z komiksu Syn swojego ojca}
synojcaswego

Reklamy

Tagged: , , , , , , , , , , , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Nicolas Presl w Krakowie at Kopiec Kreta.

meta

%d blogerów lubi to: