Bez komentarza: Mariusz Zawadzki & Piotr ‘Dismas’ Zdanowicz – Morfium #3: Prorok {szkice}

09/10/2011 § Dodaj komentarz

Przyznaję, w tym roku jednym z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie komiksów jest: Morfium #3: Prorok autorstwa Mariusza Zawadzkiego (scen.) oraz Piotra ‘Dismasa’ Zdanowicza.

Odautorski komentarz Mariusza Zawadzkiego: „Numer #3 wciąż jeszcze powstaje, ponieważ stworzony już fragment wymagał nieco szlifu, a te kilka niedokończonych stron, z racji tego, że nie udało się nam z premierą na MFKiG, ‘Dismas’ kończy nieco wolniej, ale bardziej pieczołowicie, bez presji czasu. Koniec prac nad tą częścią nie wykroczy raczej poza październik, ale co do samej publikacji to jeszcze nie wiem, (…)udało nam się doprowadzić do sytuacji, jeśli chodzi o swobodę czasową, że od tego numeru MORFIUM będzie się ukazywało regularnie, może co 3 miesiące, jeśli dobrze pójdzie”.


{polecam, śledzić informacje o zbliżającej się premierze na oficjalnej stronie przygód porucznika Morfium :tu: lub na „jego” profilu na fejsie :tu:}

Reklamy

Tagged: , , , , , , , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Bez komentarza: Mariusz Zawadzki & Piotr ‘Dismas’ Zdanowicz – Morfium #3: Prorok {szkice} at Kopiec Kreta.

meta